Prodej zbraní a střeliva

 

Specializuje na zbraně značek SCHMEISSER, Heckler Koch, Winchester, Browning, Glock, Ruger, CZUB, SAKO, TIKKA, aj. Dále doplňky od společností MSA Sordin, LEATHERMAN, Bolle, ESP, Mechanix, Blackhawk, PELICAN Storm case, Aimpoint, Vortex, Nightforce, SABRE, SPUHR, RHINOCERAPTOR, Magpul, BoreTech atd.

Výrobky, které nabízíme, máme většinou osobně vyzkoušené a prověřené. Některé i mnoha lety užívání. Proto věříme, že Vás nadchnou a budou Vám skvělými pomocníky, stejně jako nám.

Naším cílem není eshop o milionu položkách, které dokážeme objednat a doufat, že přijdou a následně Vám je doručit. Provozujeme obchod s tím, co opravdu MÁME SKLADEM! Držíme přes 95% uveřejněných položek.  

Další zajímavostí je možnost, vyzkoušet si zbraň ještě před tím, než si ji pořídíte. Zajdeme s Vámi na střelnici v našem areálu a budete si moc v praxi vyzkoušet, zda Vaše rozhodnutí je správné. S výběrem produktů, případně sestavením zbraně Vám poradí profesionální personál. Součástí našich služeb je také sestavování, nastřelování a servis zbraní. 

Nově od roku 2022 jsme autorizovaným servisem značny SCHMEISSER.

Máme status servisního střediska zbraní HECKLER KOCH Česká republika.

Pozáruční servis Vám samozřejmě provedeme i na ostatních značkách.

Pro účely lepší komunikace, předávání zbraní a střeliva, je otevřen Showroom v našem objektu v Solenicích čp.32 (Centrum Riviera), okres Příbram. Pokud nás chcete navštívit osobně a probrat se naším sortimentem, jsme pro Vás na výše uvedené adrese od pondělí do pátku od 9:00h do 17:00h. .

 

Zboží výše uvedených značek nakupujeme přes výhradní zastoupení v České republice. Žádný šedý dovoz, proto v případě záruky, rozhodně nebudete mít problém.

 

Eshop