Prodej zbraní a střeliva

 

Specializuje na zbraně značek Heckler Koch, Winchester, Browning, Glock aj. Dále doplňky od společností MSA Sordin, LEATHERMAN, Bolle, ESP, Mechanix, Blackhawk, PELICAN Storm case, Aimpoint, Vortex, Nightforce, SABRE, SPUHR, Magpul, BoreTech atd.

Výrobky, které zde nabízíme, máme povětšinou osobně odzkoušené. Některé i po mnoho let. Proto věříme, že Vás budou těšit a budou Vám skvělými pomocníky, stejně jako nám.

Naším cílem není eshop o milionu položkách, které dokážeme objednat a doufat, že přijdou a následně Vám  je doručit, ale obchod s tím, co opravdu MÁME SKLADEM! Držíme přes 95% uveřejněných položek.  

Další zajímavostí je možnost, vyzkoušet si zbraň ještě před tím, než si ji pořídíte. Opravdu, zajedeme s Vámi na střelnici a budete si moc v praxi vyzkoušet, zda Vaše rozhodnutí je správné. V katalogu je každá krásná, v rukách už tomu tak být nemusí..

Pro účely lepší komunikace, předávání zbraní a střeliva, je otevřen Showroom v našem objektu v Solenicích, okres Příbram. Pokud nás chcete navštívit a osobně se probrat naším sortimentem, je nutné se předem objednat.

 

Zboží výše uvedených značek nakupujeme přes výhradní zastoupení v České republice. Žádný šedý dovoz, proto v případě záruky, rozhodně nebudete mít problém.

 

Eshop