Ochrana osob


      Zabýváme se těmito obory:

  •  - Osobní ochrana
  •  - Převozy cenin
  •  - Odhalování odposlechů
  •  - Získávání dat/sledování
  •  - Detekce výbušnin 
 

 

  • Osobní ochrana.

Mnohdy se v životě dostaneme do situací, ve kterých se necítíme bezpečně, máme pocit ohrožení a nebo nám již reálně hrozí nějaká újma. Stát se terčem útoku a to nejen fyzického, není nic těžkého.Úspěch, sláva, bohatství, veřejný život, ale stejně tak dluhy a nezdary, jsou faktory, které nás mohou dostat, tak říkajíce na tenký led. Samozřejmě nejen Vás, ale povětšinou i Vaše nejbližší.

 

My Vám pomůžeme nalézt řešení!

Připravíme pro Vás analýzu vzniklé situace, navrhneme ve spolupráci s Vámi řešení, které Vám bude, pokud to okolnosti dovolí, minimálně zasahovat do osobního života.

 

Spolupracujeme se špičkovým týmem osobních strážců, kteří mají mnohaleté zkušenosti v této oblasti. Zajišťovali ochrany hlav různých států, politických činitelů nebo působili v zahraničních misích.

Jde nám především o kvalitu a maximální profesionalitu.

 

  • Převozy cenin.

Nabízíme Vám služby v oblasti převozu hotovosti nebo jiných cenností. Eliminujte riziko svěření peněz zaměstnancům, neriskujte převážení sami. To, že se dodnes nic nestalo, nevylučuje, že právě dnes, se to stane.

Doprovodí Vás zkušený, ozbrojený doprovod nebo tuto službu vykoná za Vás a ušetří Vám čas. Na tento úkon jsme pojištěni. Bodyguard, který Vás doprovází, může pomoci i Vám pro případ náhlé změny Vašeho zdravotního stavu. Všichni jsou na tyto situace školení a mají při sobě potřebný zdravotnický materiál.  

 

Máte-li zájem, navrhneme Vám, jak snížit potenciální rizika.

 

  • Odhalování odposlechů.

Zajistíme kontrolu a případné vyčištění Vašich prostor, automobilů a jiných spotřebičů od nežádoucí techniky.

O Vaše aktivity nemusí mít zájem jen státní aparát, ale v dnešní době je velmi běžná obchodní špionáž. Současně může někdo zneužít, takto pořízená data k Vašemu vydírání.

Spolupracujeme s špičkovými odborníky v tomto odvětví, kteří jdou technologicky stále s dobou. 

 

  • Získávání dat, sledování osob.

Speciální tým pro tuto práci, Vám pořídí maximum informací o Vašich obchodních partnerech, rodině, dětech. Často tak můžete předejít nevratné životní situaci. V této oblasti spolupracujeme s partnerskou společností PP Security Service 

 Detekce výbušnin

Pro případy, kdy je třeba nejen v rámci osobní ochrany provést kontrolu osob, zásilek nebo prostor proti výbušninám, je naše společnost vybavena ručními detektory výbušnin MO 2M. Tyto detektory jsou velmi citlivé a využívají je jak státní tak soukromé složky po celém světě. Detektor velmi spolehlivě zjistí během několika vteřin i nepatné částečky všech známých trhavin, včetně TNT, který je za běžných podmínek špatně detekovatelný. Viz. video níže, kde uvidíte reakci detektoru na stopový prvek TNT.

Detektory MO 2M Vám současně můžeme zapůjčit, prodat nebo provést servis.